1 Bed Apartments in Vlora for Sale, Vlora Residence Artë

€34,056

Detaje

 • €34,056
 • Apartament
 • Madhesia: 57 m2

  34.056 €

  Apartament për Shitje në Vlorë

  Lokacioni i Vlorës Vendbanimit Artë:

  Resort përbërë nga 3 ndërtesat e 4 kate, është e vendosur në mënyrë ideale 35m nga deti / plazh, in the Uji I Ftohte (Uji Ftohtë) zonë, 10-15 min me makinë nga qendra e qytetit Vlore dhe portit te Vlores. Rezidenca do të ofrojnë det të pabesueshme; një pyll, dhe mali dhe pamje pishinë të rrethuar nga natyra, shumë gjelbërim dhe është projektuar për të ofruar relaksim. Excellent transporti publik, rruga kryesore Vlora Plazhi është vetëm e kundërta, shumë restorante buzë e ujit, bare, kafene, dyqanet dhe të gjitha objektet pranë.

  Vlora është një nga zonat turistike më të shpejtë në rritje në Shqipëri, për shkak të bregdetit të saj të lë pa frymë, me rërë dhe guralecë plazhet, malet varg, Historia e pasur, vende arkeologjike, ushqim i madh tradicional, sportet e ujit, mikpritjen dhe shumë atraksione. Veç kësaj, Vlore ka njërin prej porteve më të mëdha të vendit dhe ka edhe parashikimet e një aeroporti.

  Zhvilluesit janë edhe pronari i tokës që 3 Brezat, kur zona e përdorur të jetë një fshat peshkatar. Vizioni i tyre është për të zhvilluar në një mënyrë miqësore për mjedisin, maintaining the characteristics of the Cold Water “laid back” quiet lifestyle, me marinë dhe një numër të restorante, duke filluar nga kuzhina tradicionale të ushqimit italiane dhe pica, për ushqim deti deri në treg. If you fancy a night out “on the town” then Vlora, me bare dhe baret e saj, se ju mund të arrijnë me anë të transportit publik (Stacioni i autobusit vetëm 5 min këmbë nga vendpushimin).

  Karakteristika kryesore e Vlorës Rezidenca Artë:

  Residential 4-kat ndërtesa në një komplot 8000m2 brenda zonës turistike të Ujit i Ftohtà «ne Vlore
  5 minuta më këmbë nga plazhet bregdetare dhe publik.
  Gjelbërim natyror e pemëve të ullirit dhe portokalli mbulon përafërsisht 70 përqind e sipërfaqes së zonës së banimit.
  Larg nga zhurmat dhe pranë detit
  Ky kompleks banimi garanton cilësi të lartë shërbime të mirëmbajtjes për zonat e gjelbra, hapësirat e përbashkëta, vende parkimi, internet, pa tel, dhe shërbimet e sigurisë.
  Një pishinë e 500-600m2
  Bar dhe Restorant për përdorim vetëm nga banorët.
  Projekti i filluar në mars 2009 dhe është planifikuar të përfundojë deri në verën e 2013.

  Objektet në natyrë në Vlorë Rezidenca Artë:

  Fëmijët dhe të rriturit Swimming Pool
  Park Fëmijët luajnë
  24 Siguria orë
  Kopshte landscaped
  Sunbathing Area
  Ndriçimi Outdoor
  Mini- Bar
  Restorant
  Mini- Treg

  Shtyp

  Na Kontaktoni

  Emri Juaj (e domosdoshme)

  Adresa Juaj (e domosdoshme)

  Subjekti

  Mesazhi Juaj

  I Lart