Si te blejme dhe kerkojme shtepi ne Shqiperi

kerko apartamente ne shqiperi, apartamente ne vlore, apartamente ne durres, apartamente ne sarande, shtepi ne shitje, shtepi ne tirane, shtepi ne durres,kerko shtepi ne sarande, shtepi ne vlore, shtepi me qera ne tirane, apartamente ne shitje, apartamente me qera, shtepi me qera dhermi, shtepi me qira sarande, shtepi me qira vlore, apartamente me qirane tirane, bli shtepi ne tirane, bli shtepi ne durres, bli shtepi ne sarande, bli shtepi ne vlore, Etiketa:, , , , , , , , , ,

Shikojme se edhe sot investimet me te fuqishme ne Shqiperi behen ne sektorin e ndertimit. Cmimet e Banesave dhe Tokes jane shume stabil dhe nderkohe jane betonuar ne nivele shume te larta.

Nje Hyrje me 80-90m² ne Tirane (apo Vlore, Sarande dhe pika te tjera strategjike) kushton tashme 90.000€uro. Kjo shume me duket marramendese dhe aspak e justifikueshme ne aspektin ekonomik (po te mendosh se nje page e mire ne Shqiperi eshte vecse 400€uro ne Muaj). Per te mos u mjaftuar me kaq, nuk ndalon ndertimi i objekteve gjithmone e me te medha e gjithomne e me dendur …

Pra ndertimi pak a shume eshte i siguruar.

Pyes, kush Dazz me të luajë muzikë Reale, Euro apo Dollar keto ndertime ??
Ata qe e shohin me optimizen thone se Shqiptaret jane te etur per Prone, dhe pikerisht Banese/Dyqan ne radhe te pare. P

Emigrantet, kane deshire te madhe te blejne nje Banese/Dyqan ne Shqiperi

Mos ngurroni te na kontaktoni na kontaktoni GjejShtepi.com per te gjetru dhe kerkiar per shtepine tuaj ne Tirane, Durres, Himare, Vlore, Sarande dhe kudo ne Shqiperi.

Shtyp