2 Bedroom New Apartment for Sale in Tirana by Tirana European University

€126,500

Detaje

126.500 €

Apartament për Shitje në Tiranë

Key Features:

Madhësia Apartament: 115m2
2 Dhoma gjumi
2 Banjë
1 Ballkon
Shtëpi e re
Me cilësi të lartë
4Kati th
Zonë shumë të bukur dhe të qetë
Located by Tirana European University
Well known and quiet area
5 Minutes from Tirana Center

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart