2 Bedrooms Apartment for Rent in Tirana Botanic Gardens

€450 /Muaj

450 €/muaj

Apartament me Qira në Tiranë

Key Features:

Madhësia Apartament: 105m2
Vendosur nga ana Xhennete Botanik
Very close to Artificial Lake
2 Dhoma gjumi
2 Banjë
1 Ballkon
1 Shfaq
Kondicioner Air
2kati i dytë
8 minutes by car from Tirana City Center
Access to Highway
Access to Public Transportation
Ashensor në ndërtesën
Zonë shumë të bukur dhe të qetë

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart