Prone për Shitje në Dhermi. Rezidenca Dhermi Elite për Shitje

61,100 €

Detaje

 • 61,100 €
 • Apartament
 • Madhesia: 47 m2

  61.100 Euro

  Apartament për Shitje në Dhermi

  Key Features për pronën Dhermi për Shitje:

  Apartament per shitje ne nje kompleks rezidencial me markë të re 13 multifamily këto vetëm 30 metra nga gjiri i DHA «RMI, Vlora, Shqiperi.
  Çdo vilë përbëhet nga katër apartamente.
  Dy 1 dhoma gjumi apartament në katin e parë dhe dy apartamente duplex në katin e dytë dhe të tretë të vilës.
  Apartamente duke filluar nga 47 sqm – 96 sqm me pamje nga deti të plotë.
  Hyrje private me porta vetëm për banorët, afër rrugës kryesore të fshatit.
  Vetëm 1 km nga fshati Dhermi vjetër dhe rrugën nacionale Vlorë-Sarandë.
  Ky kompleks luksoz ofron shumë objekte si pishinë, Kopsht mesdhetare me agrume dhe ullinj, parkimi të lirë jashtë për secilën prej apartamenteve.
  Administruar nga një staf i kualifikuar ajo ofron pamje të bukur të gjirit virgjër dhe ajrin e pastër të malit.
  Shumica e 5000 Komplot metër katror ka qenë landscaped dhe u shndërrua në një kopsht të bukur me shtigjet guri kalon nëpër atë dhe guri dhe druri shkallët kanë qenë ndërtuar me mjeshtëri në shumicën e zonën e kopshtit duke ofruar pikëpamjet e ndryshme dhe diell ose hije sipas someones disponimi.
  Kjo është sigurisht një kompleks unik dhe ekskluziv.

  Shtyp

  Na Kontaktoni

  Emri Juaj (e domosdoshme)

  Adresa Juaj (e domosdoshme)

  Subjekti

  Mesazhi Juaj

  I Lart