Apartament me Qira në Tiranë. Botanic Gardens Area

€700 /Muaj

700 €/muaj

Apartament me Qira në Tiranë

Key Features:

Madhësia Apartament: 140m2
Vendosur nga ana Xhennete Botanik
Very close to Artificial Lake
2 Dhoma gjumi
2 Banjë
Kondicioner Air
5Kati th
Objekti ka 5 kate
8 minutes by car from Tirana City Center
Access to Highway
Access to Public Transportation
Ashensor në ndërtesën
Zonë shumë të bukur dhe të qetë
Easy to park

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart