Apartment for Rent in Tirana by Tirana Dry Lake Area

€450 /Muaj

450 €/muaj

Apartament me Qira në Tiranë

Key Features:

Apartamente Size: 88m2
Located by Tirana Dry Lake Area
Zonë shumë të bukur dhe të qetë
2 Dhoma gjumi
1 Banjë
Kondicioner Air
Located on the 4th floor
Objekti ka 6 kate
2 minutes from Tirana City Center
Access to Highway
Access to Public Transportation
Ashensor në ndërtesën
Fantastic views of the lake hills

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart