Apartament me Qira në Tiranë, Myslym Shyri - 140m2

€700 /Muaj

Detaje

700 Euro / muaj

Apartament me Qira në Tiranë

Key Features:

Gjithsej Apartament Zona 140 m2
Madhësia Apartament 70 m2
2 Dhoma gjumi
2 Banjë
1 Garazh
E vendosur në katin e lartë të një qëndrimi të ri
Me parking privat
24 hr sigurisë.
Apartamenti eshte i pajisur me sistem ngrohje-ftohje (chiller) satelit, ADSL Internet, parket druri dhe AC.
Apartament është e vendosur në rrugën Myslym Shyri në afërsi të Gjykatës Supreme dhe Albtelekom.
Çmim 700 euro / muaj + Garazh
650 euro / month no garage

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart