Apartament per shitje ne Tirane Shqiperi. Rruga e Dibres

95,000 €

95.000 Euro

Apartament për Shitje në Tiranë

Key Features:

Apartamente Size: 121m2
2 Dhomë gjumi
1 Banjë
10m2 të mëdha Ballkon
E vendosur në katin e 2
Afër Spitali Amerikan
I njohur si Ndërtesës së Përgjithshme për shkak të apartamenteve të mëdha dhe të gjerë
Apartamenti eshte i mobiluar me shije të madhe

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart