Apartments for Sale Saranda White Residence

€59,400

59.400 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Përshkrimi gjeografik:

70 metra nga plazhi
20 minuta nga qendra e qytetit në këmbë
15 minuta larg nga shëtitore në këmbë
Largësia nga porti 5 minuta.
1.5 orë nga Aeroporti in Korfuzit
30 minuta me anije nga Korfuzi
20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili
Butrinti arkeologjik është vetëm 20 min nga Saranda
Butrinti e cila tani është pjesë e UNESCO-s ndodhet vetëm 16 kilometra larg.
5 minuta Kalaja e Lekursit e rekomanduar për të vizituar, duke ofruar një pamje të rrallë e qytetit dhe gjirin e Sarandës.
Fshatrat bregdetare tani janë lidhur direkt në det.
30 minuta nga plazhi në Lukova «
20 minuta nga fshati bregdetar Ksamili
1 orë nga fshati bregdetar Qeparo
2 orë nga fshati bregdetar DHA «RMI
1 ora e Gjirokastrës

Key Features:

Air conditioning në banesë
Duralumin windows, me grila dhe rrjeta të insekteve.
Muret e jashtme me termoizoli
Dyert e brendshme dhe mobilje prej druri.
Norma e brendshme janë të parët të cilësisë granit.
Kangjella alumini.
Pllaka GRESS.
Ngrohje qendrore, telefon
Mirëmbajtja ofruar 50 € per month.
Çdo kat ka pikëpamje pa pengesa përgjithmonë
Heqin në banesën.
Kompleksi rezidencial ndodhet shumë afër në det
Pamje fantastike e Korfuzit.
Të gjitha dhomat kanë ajër të kondicionuar instaluar (ajrit të nxehtë dhe të ftohtë) dhe uji diellore panel sistem ngrohje.

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart