Frontline Studio for sale in Vlora Albania. Vetëm 25,000 Euro

€25,000

Detaje

 • €25,000
 • Apartament

  25.000 €

  Apartament për Shitje në Vlorë

  Key Features:

  Apartment Size is 44m2
  Apartament është në katin e 2
  Apartamenti eshte i mobiluar
  1 Dhomë gjumi
  1 Banjë
  1 Ballkon
  50 metra nga plazhi
  Front line Residence
  Apartment has side sea view
  Vendosur në afërsi të zonës së famshme Skela
  Kërce tek Marina Akademisë
  Residence is built in 2006
  Dokumentacionin e plotë ligjore dhe me titullin
  Çmimi është vetëm 25,000 Euro

  Shtyp

  Na Kontaktoni

  Emri Juaj (e domosdoshme)

  Adresa Juaj (e domosdoshme)

  Subjekti

  Mesazhi Juaj

  I Lart