Prone e Mobiluar në Sarandë

52.000 €

52.000 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Key Features:

Apartament 68.8m2 size-.
1 dhomë gjumi.
1 dhomë të gjallë.
1 banjë.
E vendosur në 7 kati i banimit.
Views madh mbi gjirin e Sarandës dhe Korfuzit në frontin.
Rezidenca eshte e pozicionuar pranë detit.
Ndërtimit me cilësi të mirë.
Apartament përfunduar dhe mobiluar.
Binarët ballkon alumini dore.
Pllaka qeramike.
Kuzhinë me pajisje

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart