Apartament për Shitje Himara me pamje nga deti të plotë

53,250 €

Detaje

  • 53,250 €
  • Apartament
  • Madhesia: 71 m2

53.250 Euro

Apartament per Shitje ne Himare

Key Features:

Apartamente Size 71m2
Vendbanimi ka 3 kate me apartamente dhe 1 kati komerciale
1 Dhomë gjumi
1 Banjë
Kuzhinë
Ballkon
Shfaq
Pamje pa pengesa përgjithmonë
Apartamenti ndodhet në katin e 2
Rezidenca është vija e frontit
Views fantastike e Himarës plazh
Shumë afër Himarës Qendra e Qytetit

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart