Penthouse për Shitje në Sarandë Shqipëri me pamje nga deti fantastike

110,000 €

110.000 Euro

Apartament Vilë për Shitje në Sarandë

Key Features:

Penthouse mobiluar plotësisht
Apartament luksoze,
5kati i pestë,
Me ipotekar dhe certifikimin e plotë të pronësisë.
Ky apartament nën çati është e vendosur në rrugë 5,
Pamje fantastike e detit.
Apartamenti eshte 121m2
Lart verande 121m2 gjithashtu është. Kjo është e gjitha juaja si ju shkoni në verandë me shkallët e brendshme.
Gjithsej ju keni një apartament nën çati me 242m2 e cila është fantastike.
Apartamenti ka 2 dhoma gjumi dhe 1 banjë.

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart