Pronës në Shqipëri, Tirana. Tirana Rezidenca Kopshti

170,270 €

Detaje

  • 170,270 €
  • Apartament
  • Madhesia: 118 m2

170.270 Euro

Apartament për Shitje në Tiranë

Banorët e apartamenteve të kenë qasje në një pishinë, palestër, lojra dhomë, teatër. Apartamente të vijë me planimetri bashkekohore, përfundon me cilësi të. Banorët gëzojnë një të pastër, i sigurt, kopsht mirëmbahen mirë rrethine të dizajnuara për të siguruar vlera të qëndrueshme.

Rezidenca Tirana Garden është një zhvillim i mbyllur Komuniteti, gjendet në pjesën jugore-lindore të Tiranës, Shqipëria kryeqytetin. Vendosur të përshtatshme dhe lehtësisht të arritshme. Prona është 3.6 km nga qendra e Tiranes. Qëndrimit përfshin 8 njësi banimi, nga 4 kate me penthouses në krye. I gjithë projekti është rreth 14, 200 metra katror të gjithsej ndërtuar sipërfaqe. Në juglindje të Tiranës, disa kilometra deri Elbasanit Rrugor, një arterie kryesore për në dhe nga Tirana, Farka është bërë një nga destinacionet më të rinj të qytetit për fund të lartë komuniteteve vilë të zhvilluara nga ana e investitorëve të huaj në partneritet me bizneset lokale.

Zona ka përfituar nga projektet e mëdha të infrastrukturës që kanë qasje të përmirësuar dhe linqe për ujë, ujërave të zeza, dhe linjat e energjisë që nuk ishin në ekzistencë vetëm disa vjet më parë. Një nga zonat e shpejtë në zhvillim e qytetit është vetëm pushimi 3.6 km larg nga qendra e qytetit është në rritje të Komunës së Farkës.

Projekti është e përshtatshme të vendosura në afërsi të zhvillimeve të reja dhe duke ardhur deri komerciale të tilla si projekt Mane TCI Tirana East Gate Mall.

Përshkrim i përgjithshëm i kompleksit rezidencial – Tirana Garden

Tërë kompleksi është i rrethuar me gardh të sigurisë dhe hyrja kryesore ka një portë të sigurisë shtëpi
Çdo ndërtesë banimi ofron garazh të nëndheshëm dhe ashensor hidraulik
Zona Zbavitje përfshirë fëmijët luajnë terren
Stand by gjenerator dhe 75 rezervuari i ujit nëntokësor m3
Pishinë të madhe not
Palestër të pajisur plotësisht
Lojra dhomë me pishinë bilardos, pingpong, Tabela e futbollit etj
Dhomë me Cinema HD TV
Dhomë Funksioni për partitë si dasma, ditëlindjet, Krishtlindje
Dyqan kafeje dhe bar pishinë

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart