Apartament për Shitje ne Sarande. Saranda Oasis Vendbanimi 78.5m2

€55,000

55.000 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Key Features:

Madhësia Apartament: 78.5m2
1 Dhomë gjumi
1 Banjë
Dhomë të mëdha të jetesës
Kuzhinë
Pamje pa pengesa përgjithmonë
Apartament ndodhet në katin e 3
Rezidenca është vija e frontit
Views fantastike e Gjirit te Sarandes dhe Korfuzit
Dokumentacionin e plotë ligjor të disponueshme
Rezidenca është përfunduar plotësisht
Ashensor në ndërtesën
Very nice cilësia e Ndërtesës

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart