Saranda Fifth Street Residence

€32,750

Detaje

  • €32,750
  • Apartament
  • Madhesia: 66 m2

32.750 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Key Features:

Saranda Apartments of different sizes available
Apartment size from 65.5m2 to 182.2m2
1 dhe 2 Bedrooms available
2 Penthouses available
Banjë
Kuzhinë
Ashensor në ndërtesën
Ndërtimi Cilësia
Finished Residence
Located on the 5th Street
5 Minutes from Saranda City Center
5 Minutes from Saranda Beach

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart