Penthouse Saranda për Shitje. Penthouse në Sarandë me pamje nga deti fantastike

95,000 €

Detaje

95.000 Euro

Apartament për Shitje në Sarandë

Key Features:

Penthouse Sarandes me pamje fantastike te Gjirit te Sarandes dhe Korfuzit
Madhësia e banesës është 90m2
Size verande është 70m2
2 Dhoma gjumi
Banjë
Dhomë të mëdha të jetesës
Kuzhinë
Ashensor në ndërtesën
Pamje pa pengesa përgjithmonë
Ndërtimi Cilësia
Pastroni në titull
Dokumentet e plotë në dispozicion

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart