Penthouse Saranda për Shitje

€85,000

85.000 €

Apartament për Shitje në Sarandë

Karakteristika kryesore e këtij Pronës Sarandës për Shitje:

Madhësia Apartament: 111m2
2 Dhoma gjumi
1 Banjë
Shfaq
Balcony with a large veranda
Located on the 10th floor
Air conditioning në banesë
Dyert e brendshme dhe mobilje prej druri.
Norma e brendshme janë të parët të cilësisë granit.
Kangjella alumini.
Pllaka GRESS.
Ngrohje qendrore, telefon
Mirëmbajtja ofruar 20 € per month.
Heqin në banesën.
Kompleksi rezidencial ndodhet shumë afër në det
Pamje fantastike e Korfuzit.

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart