Pronës për Shitje Saranda. Saranda Parajsa

€84,753

Detaje

84.753 Euro

Apartament për Shitje në Sarandë

Key Features:

Projekt në vazhdim encloses ndërtesë dy-katëshe me gjashtë objektet e shërbimit dhe garazhe siguruara. Një vëmendje e veçantë i është kushtuar për të përfunduar detajet. Sipërfaqja e përgjithshme e gjallë e projektit është e 10,200 meteres katror. 80 shumë në mes të 57m2 me 101m2 apartamente dhe studiot 40m2 janë në dispozicion për rezervim. Projekti është i përfunduar.

Residenca eshte ndertuar vetem 1.5 km larg nga qendra e qytetit të Sarandës që ndodhet në afërsi të ishullit të Korfuzit (Greqi). Banuar në mes të maleve dhe detit Jon, ky qytet ofron shërbimin e përditshme traget nga dhe në Korfuz; zhvillim të shpejtë dhe duke e kthyer kështu në Portin turistik në jug të Shqipërisë.

Pozita strategjike dhe vlerat turistike të lidhura me të qenit qendra e turne në bregun lindor të detit Jon, e bën atë të përshtatshëm për zhvillimin e turizmit ditor në veri të Greqisë dhe Jug të Shqipërisë. Vetëm disa minuta larg parashtron kalaja Butrinti se për vite është qendra e historisë dhe kulturës.

Qëndrimit është i përbërë nga studiot, 1+1 dhe 2+1 apartamente, deti orientuar me arkitekturë moderne kombinuar me arkitekturen tradicionale te bregdetit. Apartamentet kanë dritare të mëdha në lindje dhe perëndim, të paturit e një pamje të plotë Ishullin e Korfuzit, Saranda qytet dhe kodrat e gjelbëruara përreth.

Falë pozicionit të saj dhe arkitekturën e përzgjedhur, nga ky vendbanim mund të jenë të gëzuar pamjen e detit Jon, Ishullin e Korfuzit, Saranda Qyteti gjithashtu Klima mesdhetare dhe Pikëpamja se ky rajon ofron.

Pse Investoni në Rezidenca Saranda Paradise:

Vendbanimi është ndërtuar plotësisht dhe të gatshëm për të lëvizur në
Nga 575/sqm vetëm Euro në plazh
Veranda bukur me pamje në det të mëdha
Studio dhe 1 Apartamente nga shtrati Euro 34,675
20 – 25% Nënçmoj
Excellent vend-plazh front dhe më pak se 5 minuta me makinë në qendër të qytetit të Sarandës
Blerja ulët, Drejtimin dhe Shitja Kostot

Zonat e brendshme :

Apartement janë floored me pllaka.
Dyer të blinduara hyrje
Dyer druri Inner
Zonave të përbashkëta floored me granit.
Dy heq me një kapacitet prej 450kg. Shpejtësia Ngjitje i 1m / s.

Fushat Outer:

Mbarimi me Grafiato
Dy fletë-dritare me
Duraluminum Frames dhe PVC mbulon.

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart