Tirana Villa for Sale. Villa luksoze në Sauk, Albania for Sale

€2,000,000

2.000.000 €

Vilë për Shitje në Tiranë

Key Features of this Villa in Tirana for Sale:

1kati i parë përbëhet nga 3 dhoma gjumi dhe 2 banjo.
2kati i dytë përbëhet nga 1 dhomë gjumi, kuzhinë, dhomë të gjallë 1 banjo dhe një studio.
Villa është projektuar nga një studio të arkitekturës franceze.
Villa është e pajisur me sistem qendror ngrohje dhe ftohje
Panel diellor
Sistem alarmi dhe kamera survejimi
Zbulimin Smoke sistemi
Magazinimit të ujit dhe sistemet e pompimit
Sistemi Geothermal
Ftohje Ngrohje të ujit të sistemit
Qetësia Absolute
2 Dhoma të veçanta jashtë vilës për stafin
Fireplace me fryrje guri natyror kromuar
Kuzhina Complete
2 Frigoriferë
Pjatalarëse
Mikroval
Parkimi për 2 makina

Shtyp

Na Kontaktoni

Emri Juaj (e domosdoshme)

Adresa Juaj (e domosdoshme)

Subjekti

Mesazhi Juaj

I Lart