Vila me Qira - Fshat turistik në Radhime, Shqiperi

€240 /Muaj

Detaje

 • €240 /Muaj
 • Vilë
 • Madhesia: 40 m2

  240 Euro / muaj

  Apartament Villa për Qira në Radhimës

  Key Features:

  Të gjitha vila kanë verande me pamje nga deti, pajisur me tualet dush, ajër i kondicionuar, frigorifer dhe TV.
  Kompleksi ka vet plazhin e tij privat.
  Parkimi për të gjithë pushuesit
  Turistik ka restorantin e vet dhe bar, ku i gatuar të saj kuzhinë tradicionale shqiptare.

  Vendndodhja e Resort

  E vendosur në qendër të plazhit Radhime, në afërsi të autostradës nacionale Vlore Sarande.
  Akomodimi ndodhet 30 metra nga bregu
  Qyteti Orikum është vetëm 4 km në jug, ndërsa Vlora është 12km në veri përgjatë rrugës kombëtare.
  Mbylle në vendpushimin ka disa restorante që ofrojnë kuzhinë tradicionale shqiptare italiane

  Çmimi për 2 njerëz:

  Shtator-qershor 30 Euro
  Korrik – Gusht 35 Euro

  Çmimi për 5 njerëz:

  Shtator-qershor 35 euro / natë
  Korrik-gusht 60 euro / natë.

  Shtyp

  Na Kontaktoni

  Emri Juaj (e domosdoshme)

  Adresa Juaj (e domosdoshme)

  Subjekti

  Mesazhi Juaj

  I Lart